"" Cosmolot Game Hall - це найбільший вибір слотів та кулеметів
 1. Космолот
 2. Зал кулеметів

Cosmolot Game Club з великим вибором пристроїв

Cosmolot - український бренд, який пропонує програмне забезпечення від провідних постачальників на своїй онлайн -платформі. Ігровий клуб Космолот Успішно закріпився на ринку багато в чому завдяки історії розвитку наземних точок для лотереї. Він з’явився в Інтернеті в 2018 році: Спочатку ігрова кімната Cosmolot складалася з приблизно 60-70 лотоматів (копії відомих пристроїв). Поступово портал перейшов на звичайні машини, і загальний перелік тренажерів сьогодні вже перевищує 1500 примірників.

Кількість ігор Більше 1500
Мінімальний RTP 76,9%
Максимальний RTP 99%
Типи ігор слоти, робочий стіл, жива, лотерея
Технологія Html5, спалах
Можливість завантажувати ігрові автомати Ні
Більше слотів

Постачальники космолоту

The Cosmolot Game Hall сьогодні пропонує оновлений інтерфейс та структуроване меню з різними виборами симуляторів. В ньому з'явилася кнопка фільтра для компаній. Компанії вибираються з урахуванням уподобань азартних гравців, регулярно додаються нові розробки.

Cosmolot Game Hall: Провивники програмного забезпечення для ігор

Cosmolot Game Club інтегрує програмне забезпечення від 37 різних постачальників. Найпопулярніші постачальники сайту:

 • NETENT виробляє дуже успішні випуски, які користуються великим попитом в Україні. Лінія Necent завжди різноманітна не лише у виборі сюжетів. Команда експериментує з новою призовою механікою та створює продукти, які не залишали вестибюля роками. Ігрова кімната Cosmolot включає до 200 ігрових автоматів бренду, включаючи: Starburst, Star Wars, Quest Gonzo.
 • Спіноменальний - відрізняється дуже високоякісною реалізацією тренажерів. Візуалізація, символи, графічні елементи та логіка ігор продумують найменші деталі. Офіси локалізуються в Ізраїлі та США. Ігровий клуб Cosmolot пропонує приблизно 250 імен емуляторів, в тому числі: Книга Божественних, Троянських казок, Епоха піратів.
 • Evolution Gaming є загальновизнаним лідером у сегменті Live-Grig. Основні студії та офіси знаходяться в Ризі. Створюються продукти високого класу з сучасними інтерфейсами та залучення реальних професіоналів. Найбільший попит: божевільний час, освітлювальна рулетка та монополія в прямому ефірі.
 • Boongo - компанія, ліцензована в Curasao. Напрямок пріоритету в розвитку - барвисті емулятори без складних анімаційних ефектів. Космолота зіграла до 50 примірників, включаючи багато емуляторів на тему Єгипту, пірамід та насіння. Верхні слоти: Сонце Єгипту 2, Перловий дайвер, храм Скараба: Тримай і перемога.

Дуже важлива особливість колекції дозвілля - Космолот -клуб відмовився від звичайної новаматичної лінії. Однак це компенсується найрізноманітнішими аналогами. Наприклад, книги замінюються приблизно на десяток альтернатив інших постачальників жанру "книги". Оскільки ігрова кімната Cosmolot має великий діапазон програмного забезпечення - надається зручна функція пошуку. Навіть з частковим входом назва вибору відповідних відеорічних слотів посилюється, що зручно у великому виборі пристроїв.

Які основні переваги космолотного клубу

Платформа вкладає багато коштів у рекламу та маркетинг, постійно покращує якість його ресурсів. Найважливіші переваги сайту в сучасній формі:

 • У Україні було отримано ліцензію, хорошу репутацію;
 • Ігрова кімната Cosmolot включає провідні продукти відомих постачальників, використовуються ліцензовані розробки;
 • Хірургія в Гривнії без клубних комісій (від 100 UAH);
 • Існує пакет привітань, зворотні гроші, рекламні гонки, призи та змагання з турніру;
 • Інтерфейс адаптивний і зрозумілий, є мобільна версія.
Космолот -клуб - ліцензовані ігрові автомати

Чат підтримується цілодобово цілодобово, компетентні оператори надають допомогу та надають поради. Cosmolot Club - це найбільш відвіданий портал азартного ігор серед українців. Це ресурс з численними відгуками. Вони підтверджують реальну роботу бонусної системи та поспішне зняття коштів.