1. Космолот
 2. Зал кулеметів
 3. Слот o pol
Слот для ігрових автоматів

Слот O Pol Emulator

Чудова ідея розслабитися на борту чудового круїзного лайнера та отримати багато вражень. Але зачекайте, вам нікуди не потрібно їхати! У ігровій машині слотів-o-pol ви знайдете все, що потрібно для чудового відпочинку, і дізнаєтесь, як далеко Мадам Удача може отримати вас. Розробник слота - це болгарська компанія Mega Jack, добре відома в нішевих колах інтернет -спільноти. Їх ігри - це набутий смак, заснований на традиційних наземних машинах казино В Інтернеті.

Основні характеристики відео слота

Інтернет -обладнання Eshki має класичний фірмовий інтерфейс розробника, але містить багато переваг. Цікаві бонусні тури та приємні сюрпризи роблять гру захоплюючою та видатною.

Основні характеристики ігрового автомата:

 • Слот типу-відео;
 • Кількість барабанів - 5;
 • Кількість платежів - 21;
 • Джекпот - статичний;
 • Максимум. множник - x10 000;
 • Є дикий символ - є;
 • Символ пропускання - IS;
 • Є бонусний символ;
 • Є бонусні ігри;
 • Безкоштовні обертання - ні;
 • Існує гра з ризику;
 • Auto -game - є;
 • Мінливість - низька;
 • Теоретичний відсоток повернення до гравця (RTP) - 96,0%.

Хоча машина не може похвалитися крутою графікою та звуковими ефектами, гра захоплюється з самого початку. Майже кожен поворот отримує прибуток.

Панель керування відео-крадіжкою

Підлога емулятора має панель управління, як на ретро-ігрових машинах. Під час азартних ігор ви можете використовувати від 1 до 21 активних ліній платежів на 5 котушках. Рядок на лінії може бути від 1 до 500 позик і встановлюється натисканням кнопки "stavka". Перш ніж запустити барабани за допомогою кнопки «Пуск або автоматична гра», ви можете прочитати про правила гри та коефіцієнти платежів у розділі інформації (ключ «Таблиця платежів»).

Правила обчислення платежів та символізму

Виграшні комбінації обчислюються зліва на правий барабан. Підраховуються безперервні ланцюги 2-5 однакових значків.

Тема тропічного курорту відображається в символах ігрової машини Pol. Вони зображені на білому тлі, який виключає мерехтіння та має різні коефіцієнти. Зображення долара - символ розсіювання. У скатері є власні мультиплікатори. Від 2 до 5 відлякував нагороду незалежно від місця розташування на котушках.

Основна картина гри - це герб з буквою "e" - це дикий символ. У поєднанні з ним головні герої, виграш подвоюється. Дикі замінюють будь -яку іншу картину, за винятком гри в кістки, долара та фортуни. П'ять диких ліній на активних зарплатах дають найвищий платіж із коефіцієнтом 10 000! Граючи Макс Бет, з’явиться шанс отримати джекпот.

Колесо фортуни та гра в кістки активують 2 бонусні ігри.

Бонусна гра Ельдорадо

Бонусна гра Eldorado активується появою більш ніж 3 зображень колеса фортуни та дає 1, 3 або 6 обертання. Число, на якому припиняється колесо, стане мультиплікацією вашої ставки (варіюється від x10 до x1000).

Бонусна гра в диявольську кістку

Гра в кістках запускають не менш захоплюючий процес - бонусна гра "Devil's Bones". Для цього на активній лінії повинно з’явитися 5 кубів. Кожна з 7 спроб вказуватиме кількість кроків на майданчику. Сектори з числами - множники, а стрілки показують напрямок руху маркера. Решта визначає остаточну винагороду за гравця. Що б не сталося на цьому рівні, гравці залишать готівкою.

Круїз у надійному тестуваному часу "вкладиш"! Грайте в ігровий автомат Slot-O-Pol безкоштовно або за реальними тарифами, отримуйте багато задоволення та величезних грошових призів!

Подібна машина Хитрий