"" Novomatic розробники в Інтернет -ігровому клубі - Cosmolot
  1. Космолот
  2. Новоматичний

Novomatic Game Lotomats

Незважаючи на те, що Novomatic Company була створена в 1980 році, її працівники почали розробляти та випускати ігрові автомати лише у 2001 році. Загалом у колекції представлені понад 230 відеороликів, десять з яких - з мітингом прогресивного джекпоту. Періодично виробляються нові онлайн -ігри з вдосконаленою функціональністю та технічними параметрами. Найпопулярніший серед гравців Казино в Інтернеті Такі пристрої з їх відмінними характеристиками використовують:

Назва ІА RTP Лінії Барабани Максимальний виграш (у монетах)
Книги 92,13% 9 5 9000
Капітан Венчур 94,01% десять 5 40 000
Банани йдуть на Багами 97,1% 9 5 40 500
Полярна лисиця 95% 9 5 20 250
Шиплячий гарячий розкіш 95,66% 5 5 50 000
Золотий ковчег 95,1% десять 5 5000

Усі ігри цього бренду відрізняються різними показниками дисперсії (від низької до високої) та привертають увагу різноманітними жанрами, а саме: історія, фрукти, магія, пригоди, тварини, кіно, пірати, комікси, музика, кулінарія тощо .

Новоматичний

Кулемети з розробника Novomatic

Novomatic Games в основному зустрічається в каталозі гри з п'яти барабанів з невеликою кількістю ігрових ліній для активації. Ви можете почути в них два типи звуків: офіційні та ті, що звучать безпосередньо під час ігрового процесу. Набір технічних параметрів також є стандартним у більшості випадків: спеціальні знаки Дикі та розсіювання, Круг платежів, Серія фріспінів (10-15 штук).

У 2011 році в компанії з’явився новий підрозділ - Greentube. Його працівники встановили розробку ігрових автоматів з 3D -графікою та наявність різних варіантів призів. Деякі ігри мають мітинг прогресивних джекпотів для великих сум. Наприклад, у відео -слоті бажання на зірці чотири типи місцевих джекпотів реалізуються на різдвяні теми. Пристрої джекпота також включають азіатські статки, велику п'ятірку, діамонс джекпота, кілець фортуни, ультра Сівенс та інші.

Плюси і мінуси цього постачальника

Продукти компанії Novomatic характеризуються низкою переваг, які відрізняють її на тлі конкурентів (Чистий, PlayTech, Microgaming). Це:

  • яскрава графіка з чітким кресленням кожного окремого елемента;
  • постійні оновлення (регулярна модернізація існуючих слотів та випуск їх оновлених версій);
  • високий відсоток прибутку (від 94 до 97%);
  • надійність та чесність відео слотів;
  • Присутність призових раундів, ігри для подвоєння, безкоштовних обертів.

У пристроях цього постачальника є спеціальні знаки (дикі, скат, бонус). Через їх присутність шанси на виграш значно збільшуються. Виберіть будь -які новоматичні ігри та продовжуйте запускати їх в одному з двох режимів - безкоштовно або з грошовими ставками.