"" Компанія Netent - ігрові слоти в онлайн-казино Cosmolot
  1. Космолот
  2. Чистий

Верхні слоти від Netent

Шведська компанія Neten успішно працює з 1996 року, і під час свого існування представило понад 200 ліцензованих ігрових машин. Це азартні ігри з різноманітними бонусними функціями, високою RTP та добре продуманою функціональністю. Список верхніх пристроїв представлений у таблиці нижче:

Назва ІА Рік випуску Лінії RTP Розсіювання
Кровні присоски 2017 рік 25 98% Низький
Квест Гонзо 2011 рік двадцять 95,97% Високий
Мертвим або живим 2009 рік двадцять 96.82 Високий
Джек і Бінсталк 2011 рік двадцять 96,28% Високий
Аравійські ночі 2013 рік десять 96,25% Від низького до середини
Ямакоматичний 2013 рік двадцять 96,5% Середній

Для кожного відео -слота надається тестова демо -версія, тому клієнти Космолот може грати безкоштовно з умовними позиками.
Чистий

Опис популярних лотоматів

Незважаючи на те, що в ігровому каталозі Novomatic є пристрої з прогресивним джекпотом, кілька різновидів рулетки та розважальних робочих столів, ігрові автомати залишаються найпопулярнішими. Це:

  • Starburst Five -Bastard слот з десятьма призами. Він був випущений у 2012 році і часто задоволений платежами, якщо геймер зробить призові комбінації від трьох до п'яти однакових знаків, що описують, сім, кристали різних кольорів.
  • Мега -фортуна. Відеоказок відомий тим фактом, що він знаходиться в Книзі рекордів Гіннеса за найбільший прибуток у 11 740 000 євро, виплачених одному щасливому в 2013 році.
  • Королі Чикаго. Це онлайн -гра, яка має схожість ігрового автомата та одночасно драйвера відео. Відсоток повернення виграшів у слоті досягає 97,8%. Після обертання п’яти барабанів ви можете не лише отримати доступ до 30 фріспінів з множником H2, але й виграти максимальну грошову оплату - 20 000 монет.
  • Dead або Alive 2 - Відео Ковбоя з дев'ятьма активними лініями та двома спеціальними знаками - Wild (Poster) та Scatter (пістолет).

Усі ігрові слоти функціонують відповідно до Державного медичного університету, тому гравець може розраховувати на чесність результатів гри та своєчасність виплати виграшу.

Популярність пристроїв - це не

Інтернет -ігри в Інтернеті, а також азартні ігри з Евоплай, Дуже популярний серед геймерів. Така популярність ігор Netent обумовлена ​​кількома функціями:

  • висока якість (починаючи від графічного дизайну до геймплея);
  • Унікальні призи (каскадний метод формування комбінацій призів, ексклюзивний варіант лавин);
  • Високі показники RTP (від 95% до 98%);
  • Великі виграші (розміри залежать від певної ігрової машини).

Співробітники бренду також підкреслюють деталі зображень та візуалізації геймплея. Виберіть улюблені онлайн -слоти та пограйте гроші, рахуючи регулярні платежі та чудовий настрій.