1. Космолот
 2. Зал кулеметів
 3. Рок -альпініст
Емулятор Салола в космолоті

Ігровий пристрій рок -альпіністів

Масштабування вважається екстремальним видом спорту, який має багато шанувальників у всьому світі. Що деякі люди почалися як хобі сьогодні, перетворилося на великий спорт. Ігровий автомат Igrosoft Rock Climber вдалося відкрити нові горизонти для Gemblers. Незвичайний сюжет, простота геймплея та оригінальний бонусний раунд зробили відео -слоти популярними серед величезної кількості гравців.

Основні характеристики відео слота

Грізний автомат Skalolas дозволяє геймерам досліджувати хвилювання та небезпеку походів у крутих скелястих та крижаних горах у суворих умовах. Основними його характеристиками є:

 • Слот типу-відео;
 • Кількість барабанів - 5;
 • Кількість платежів - 9;
 • Джекпот - статичний;
 • Максимум. множник - x5000;
 • Є дикий символ - є;
 • Символ пропускання - ні;
 • Є бонусний символ;
 • Бонусні ігри-бонус "pick-um";
 • Безкоштовні обертання - ні;
 • Існує гра з ризику;
 • Auto -game - є;
 • Мінливість - низька;
 • Теоретичний відсоток повернення до гравця (RTP) - 96,2%.

Щоб пощастило і насолодитися грою, Hembler повинен ознайомитися з усіма нюансами. Для того, щоб ознайомити початківців з ігровим інтерфейсом у гральні автомати Скалоли пропонують грати безкоштовно без реєстрації на віртуальні позики.

Як грати в слот

Для успішної гри користувач повинен зрозуміти панель управління. Він представлений у вигляді декількох кнопок, тому робота з ним дуже просто. По -перше, доцільно вивчити розділ "Довідка".

Після цього ви можете зробити ставку на кнопки "stavka" та "max". Ставки ". Ви також можете змінити кількість активних ліній від 1 до 9. Для цього використовуйте клавіші "1 рядок" - "9 рядків". Не бійтеся змінювати будь -які ігрові показники.

Запуск гри в ручному режимі створюється за кнопкою запуску, а в автоматичній кнопці "autogra".

Символи та виплати ціни в Інтернеті

Оскільки дія відбувається десь у горах, є різні піктограми, пов’язані з темою на котушках скельного альпініста, включаючи прапори, вибори, скелелазіння, шапки, рюкзаки, мотузки, куртки та намети. Сніжинка - це символ джекпота з оплатою до X5000 тарифів. Дикий символ (прапор) здатний як самостійно будувати комбінації призів, так і замінювати інші піктограми в ланцюгах (за винятком сніжинок та мотузок).

Тут комбінації мерехтіння можна сформувати з 3-5 однакових типів ікон з крайніх барабанів в обох напрямках.

Бонусна гра

Коли, на барабанах онлайн -пристрою Skalolas, три або більше бонусного символу (мотузка) впаде, активується бонусна гра на другому екрані. На початку цієї пригоди у геймера буде 5 мотузок. Після кожного поверху, на якому він піднімається, кількість мотузок зменшиться на 1. Чим вище гравець піднімається, тим більше грошей він буде працювати. Якщо гравець підніметься на вершину гори, він отримає супер приз. Але майте на увазі, що зустріч з печерним чудовиськом завершить призовий тур, і вам потрібно буде почати знову.

Гра ризику

Як і в інших онлайн -іграх цього виробника, тут ви знайдете гру з ризику. У цьому раунді ви можете взяти участь після формування будь -якої виграшної комбінації. Перед користувачем буде 5 карт на столі, одна з яких вже відкрита. Ваша мета - вибрати карту, яка буде старшою за карту дилера. У разі успіху ви можете взяти подвійний приз або продовжувати гру ризику. Користувач повинен бути надзвичайно уважним і обережним, оскільки помилка призведе до втрати всього виграшу для раунду.

Запустіть ігровий автомат рок -альпініста - ви можете грати на ньому безкоштовно або для реальних засобів.

Подібна гра Чарівність щасливих лам