1. Космолот
 2. Зал кулеметів
 3. Лакі Хаунтер
Лакі ігровий автомат

Лакі ігровий автомат

На початку епохи онлайн -консультацій було створено багато слотів Igrosoft. Можливо, саме з цієї причини ігровий автомат Lucky Hunter дещо спрощений і застарілий, порівняно пізніше пропонує. Але прості анімації та грубі контури роблять гру чарівною, надаючи їй вигляд ретро-апаратусу. Тема гри - пиво, де воно завжди галасливе, весело і багато людей, з якими можна спілкуватися в неформальній обстановці.

Основні характеристики відео слота

У ігрових автоматах пробки можуть грати безкоштовно без реєстрації, кожен може ознайомитись із своїми параметрами та можливостями.

Основні характеристики ігрового автомата:

 • Слот типу-відео;
 • Кількість барабанів - 5;
 • Кількість платежів - 9;
 • Джекпот - статичний;
 • Максимум. множник - x5000;
 • Є дикий символ - є;
 • Символ пропускання - ні;
 • Є бонусний символ;
 • Бонусні ігри-бонус "pick-um";
 • Безкоштовні обертання - ні;
 • Існує гра з ризику;
 • Auto -game - є;
 • Мінливість - низька;
 • Теоретичний відсоток повернення до гравця (RTP) - 96,0%.

За допомогою щасливого ігрового автомата ви проведете час у чудовому настрої та отримаєте велике задоволення від азартних і щедрих платежів.

Як грати в слот

Слот розроблений дуже добре, зберігає м'який і невибагливий намальований стиль. Інтерфейс простий у використанні, а таблиця платіж (кнопка «Довідка») висвітлює всю необхідну інформацію в декількох слайдах. Візуальні ефекти виглядають чистими та чіткими, незважаючи на вік гри.

Перелічені нюанси роблять емулятор дуже привабливим для потенційних гравців. Враховуючи репутацію Igrosoft для створення пристроїв з величезними джекпотами, цей виглядає ще одного переможця.

Правила гри неймовірно прості, тому потрібно трохи часу, щоб опанувати їх. У звичайних спинах ви можете вибрати 1, 3, 5, 7 або 9 рядків платежів (клавіші "1 рядки" - "9 рядків") та швидкість для кожної від 1 до 90 монет (кнопка "stavka" або "максимум. Ставка "). Гра можна грати як у ручному режимі (кнопка "запустити"), так і в автоматичній ("автоматична кнопка").

Спеціальні системи та правила обчислення платежів

Коли ви почнете грати в гамінатор безкоштовно без реєстрації пробки, ви дізнаєтесь, що три або більше однакових символів на активній лінії платежів призводять до перемоги відповідно до таблиці платежів. У цьому випадку один із знаків повинен бути розташований на першому чи п’ятому барабані.

Усі символи мають різні множники. Традиційно найвигіднішим є логотип гри. П’ять із цих піктограм помножуйте швидкість 5000 разів! Золота підкова - Дикий символ. Незважаючи на перевернуту підкову, це справді символ удачі. Wild має пристойні коефіцієнти і може замінити решту піктограм (за винятком бонусного знаку та логотипу гри). Три або більше обкладинки пивних пляшок запускають бонусну гру.

Двоєрівнева бонусна гра

Бонусна гра відбувається на спеціальному екрані. На першому етапі ви побачите п’ять пляшок пробки. Вибираючи їх один за одним, ви помножуєте виграш на спеціальний індекс. Гра закінчується, коли кришка відкривається на напис "Вихід". Раніше отримані перемоги зберігаються.

У разі успішного відкриття всіх обкладинок гравець переходить у гру Super-Bonus. До того, як ви будете двома стравами з кришками. На одному з них лежить смачна смажена курка. Хороший вибір значно збільшить виграш, є лише одна спроба! У будь-якому випадку, коли закінчується бонусний раунд, вся сума перемоги надходить на ваш рахунок.

Запустіть похилу машину, тестування, отримуйте досвід та враження - Інтернет -казино Пропонує багато можливостей!

Аналогічний пристрій Казкові легенди Червона Шапочка