БУДУЄМО КРАЇНУ СТАЛОГО РОЗВИТКУ
ВІДЕО ПРО КНИГУ
ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ
Недостатньо читати про глобальне потепління, забруднення океану та вплив цих негативних явищ на світову економіку. Важливо знати про можливості запобігати цьому. Тому ми створили книгу, що пояснює, як шлях відповідального споживання може привести світ та суспільство до сталого розвитку.
Для створення книги ми в Українському Інституті Майбутнього ознайомилися з більш ніж 200 кейсами з відповідального споживання в усьому світі. Серед брендів, екополітику яких ми вивчали, Uber, Amazon, Alibaba, iQos, McDonald's, Burger King, H&M, Calvin Klein та інші. Ми використали 242 джерела та провели 25 інтерв'ю по всьому світі, аби надати надійні прогнози та інформацію щодо сталого розвитку.
З КНИГИ ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ:
Як відповідальне споживання може бути корисним сучасному українському суспільству
Що таке економiка "нульових вiдходiв" i який досвiд свiту в цьому питаннi
Як залежить економіка від кількості та якості споживання
Які існують тренди та способи відповідального споживання
Що таке фріганство й
навіщо воно
ДРУКОВАНА КНИГА
Друкована версія книги сама є носієм ідеї сталого розвитку. Її сторінку можна посадити в ґрунт та виростити з неї справжні квіти (мак, петунія, портулак). Кінець епохи потре*лядства – це початок чогось нового. Сподіваємось, це «щось» буде корисним для людей та планети, на якій ми всі живемо.
ДРУКОВАНУ ЧИ ЕЛЕКТРОННУ?
Оберіть, будь ласка, версію книги для замовлення.
ЗАМОВЛЕННЯ КНИГИ
Оберіть спосіб доставки
Натискаючи на кнопку відправити, Ви підтверджуєте згоду на обробку персональних даних
ЗАМОВЛЕННЯ ЕЛЕКРОННОЇ ВЕРСІЇ КНИГИ
Натискаючи на кнопку відправити, Ви підтверджуєте згоду на обробку персональних даних
УСЕ
БУДЕ
ГРІН!

Each type of visual aid has pros and cons that must be evaluated to ensure it will be beneficial to the overall presentation. Before incorporating visual aids into speeches, the speaker should understand that if used incorrectly, the visual will not be an aid, but a distraction.